Edukira joan
Mostrar/ocultar menú principal de navegación [eu]

Lasarte

Habiaratutako portletak
Aktualitatea
Atzealdea

Udaletxea itxita egongo da martxoaren 20an

Aditzera ematen da, San José eguneko zubia da eta, udaletxea jendaurrerako itxita egongo dela martxoaren 20an

2020·03·17

Herritarrei gogoratzen diegu Udalarekin harremanetan jartzeko aukerak. Barkatu eragozpenak.

EGOITZA ELEKTRONIKOA:                                   Tramiteak
TELEFONOAK ETA EMAILAK:
Zentralita -  943.37.60.55 - udala@lasarte-oria.eus
Alkatetza - 943.37.61.78 - alkatetza@lasarte-oria.eus
Kobrantza - 943.37.61.87 - bilketa@lasarte-oria.eus
Hirigintza - 943.37.61.89 - hirigintza@lasarte-oria.eus
Zerbitzuak - 943.37.01.03 - zerbitzuak@lasarte-oria.eus
Zerbitzu Sozialak - 943.37.61.79 - gizartez@lasarte-oria.eus
Kultur Etxea - 943.37.61.81 - kultura@lasarte-oria.eus
Kiroldegia - 943.37.61.82 - kirolak@lasarte-oria.eus
Euskaltegia - 943.63.16.21 - euskaltegia@lasarte-oria.eus

Web edukia bistaratu

COVID-19 mapa. LASARTE-ORIA

Legenda
  Azken 14 egunetako kasuak 100.000 biztanleko
400 kasu edo gehiago
300 eta 399 kasu artean
60 eta 299 kasu artean
60 kasu edo gutxiago
Eraginik gabe edo 5.000 biztanle baino gutxiago udalerrian
 

 

*Datuen jatorria: OpenData Euskadi

**14 eguneko tasa 100.000 biztanleko. Tasak kalkulatzeko EUSTATen Biztanleen Udal-Erroldaren Estatistikan 2020ko urtarrilaren 1erako argitaratutako biztanleria hartzen da.